Ułatwienia dostępu

Trwa sprzedaż biletów na Nocny Maraton Filmowy, który odbędzie się w Bielawie już w nadchodzący poniedziałek!

Wielkimi krokami zbliża się coroczne święto miłośników filmów grozy, podczas będzie można spędzić czas przy trzech starannie dobranych produkcjach filmowych.
Maraton odbędzie się 31 października 2022 w dużej sali kinowej przy ulicy Piastowskiej 19a (Teatr Robotniczy). Wyświetlanie filmów rozpocznie się o godzinie 20:00. Cena biletu to tylko 30 zł za wszystkie trzy filmy!


W przerwach pomiędzy projekcjami uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty sklepiku, który podczas Maratonu będzie serwował napoje oraz przekąski. Widzowie bez wychodzenia z budynku będą mogli zaopatrzyć się w każdej chwili w przysmaki każdego kinomana, czyli nachosy czy popcorn, ale także posilić się tostami lub słodyczami. Na miejscu dostępne będą również kawa i herbata w bardzo przystępnej cenie oraz zimne napoje. W nastrój przejmującej grozy wprowadzą widzów odpowiednie dekoracje.


Bilety można nabyć w kasie kina MOKiS lub przez Internet: 
TUTAJ

Zapowiedź Nocnego Maratonu Filmowego w Kinie MOKiS Bielawa:
TUTAJ 

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego:
1. EGZORCYZMY SIOSTRY ANN (2022)
Siostra Anna jest przekonana, że jej powołaniem jest walka z demonami. Jej mistrz i mentor, pozwala jej uczestniczyć w procesie szkolenia egzorcystów z pozycji obserwatorki. Podczas jednej z przerażających sesji, Anna doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Jest on zbyt potężnym przeciwnikiem dla początkujących egzorcystów, ich dusze stają się dla niego łatwym łupem. Wkrótce okazuje się, że jedyną osobą zdolną stawić mu czoła jest właśnie siostra Anna. 
2. SMAKOSZ: ODRODZENIE (2022)
Zmuszona do podróży ze swoim chłopakiem Laine zaczyna doświadczać przeczuć związanych z miejską legendą o Smakoszu. Dziewczyna wierzy, że zostało wezwane coś nadprzyrodzonego - i że jest w centrum tego wszystkiego.
3. NIE PATRZ W DÓŁ (2022)
Dwie przyjaciółki, Becky i Hunter, wspinają się po maszcie radiowym. Podczas nieudanej próby zejścia zostają uwięzione na jego szczycie. Kobiety muszą zebrać w sobie całą swą odwagę i siłę, aby bezpiecznie wrócić do domu – lub zginąć, próbując. 

Afisz z informacjami na temat wydarzenia
Afisz z informacjami na temat wydarzenia

 

Bielawa 2022