Ułatwienia dostępu

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie rozpoczyna przygotowania do organizacji Bielawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 11 grudnia (niedziela) w godzinach 12:00 – 19:00 na Placu Wolności w Bielawie.

Zapraszamy do współpracy wystawców, w szczególności rękodzielników, szkoły, organizacje pozarządowe, przedsiębiorców oraz mieszkańców Bielawy. Jarmark połączony będzie z III Targami Rarytasów Regionalnych, podczas których zaopatrzyć będzie się można w mięsiwa, sery, miody, wino regionalne itp., itd. 


Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i przesyłanie wypełnionej Karty Zgłoszeniowej do 30 listopada 2022 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nadesłane oferty posłużą do wyboru najatrakcyjniejszych wystawców na tegoroczny Jarmark. Preferowani są wystawcy oferujący asortyment i potrawy nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia. Pod uwagę będzie brana jakość, atrakcyjność i różnorodność oferty.


Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji na naszej stronie internetowej www.mokisbielawa.pl i na stronie FB MOKIS: www.facebook.com/mokisbielawa/. Tam dostępne są karta zgłoszeń i regulamin Jarmarku.


Szczegółowych informacji udziela p. Karolina Englard
tel. +48 74 8333 007

 

Afisz z informacjami na temat wydarzenia
Afisz z informacjami na temat wydarzenia
Bielawa 2022