Ułatwienia dostępu

31.X.2022 r., w dużej sali bielawskiego kina MOKiS (ul. Piastowska19 A - Teatr Robotniczy), zorganizowany został kolejny Nocny Maraton Filmowy.

Tym razem amatorzy mocnych wrażeń obejrzeli 3 "koszmarne" filmy, wyprodukowane w 2022 r. Były to: 

 EGZORCYZMY SIOSTRY ANN
 SMAKOSZ - ODRODZENIE
 NIE PATRZ W DÓŁ

Repertuar był tak atrakcyjny, że sala kinowa, licząca aż 297 foteli, wypełniła się do ostatniego miejsca. Ze sprzedaży biletów uzyskano kwotę 8.674 zł, zaś koszty organizacji tego "strasznego" wydarzenia, wyniosły 4.256 zł. Oznacza to, że maraton filmowy zakończył się nadwyżką finansową w wysokości 4.418 zł. 

W nastrój przejmującej grozy wprowadzały widzów odpowiednie dekoracje przygotowywane przez pracowników MOKiS. Znaczna część kinomanów również poddała się stosownej charakteryzacji. 

W przerwach między seansami miłośnicy dziesiątej muzy mogli skorzystać z oferty sklepiku, który podczas maratonu serwował napoje oraz przekąski m.in. popcorn, nachosy i tosty, a do picia kawę, herbatę i zimne napoje. 

Z uwagi na duże powodzenie przedsięwzięcia Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie planuje kolejne tematyczne maratony filmowe m.in. bożonarodzeniowy, noworoczny, walentynkowy, komediowy, sensacyjny. 

Już dzisiaj zapraszamy na  "Mały koszmar przed świętami". Szczegóły na afiszu.

Afisz z informacjami na temat wydarzenia
Afisz z informacjami na temat wydarzenia

MAŁY KOSZMAR PRZED ŚWIĘTAMI CZYLI MINI NOCNY MARATON FILMOWY
KINO MOKIS 3D
DUŻA SALA BIELAWA
FILMY: 1. MASAKRA W HALLOWEEN (TERRIFIER)
ORAZ PRZEDPREMIEROWO: 2. TERRIFIER 2. MASAKRA W ŚWIĘTA
3 GRUDNIA 2022 ||START 20.00 | 24 PLN ZA MARATON Bilety do nabycia w kasie MOKiS w Bielawie lub przez internet na stronie:
www.kino.mokisbielawa.pl

Koszmarne postacie podczas Koszmarnego wieczoru w Bielawie
Koszmarne postacie podczas Koszmarnego wieczoru w Bielawie

 

Bielawa 2022