Informacje o pandemii
W sobotnie popołudnie 18 września w Bielawie przy ul. Władysława Grabskiego 11a, w dawnym budynku Bielbawu, odbyła się nietypowa wystawa Towarzystwa Przyjaciół Bielawy. Surowe, chłodne i trochę mroczne pomieszczenie kontrastowało z pięknem i...

Eleni na scenie. W tle logotypy Festiwalu Piosenek Eleni
Z uwagi na liczne prośby i sugestie artystów oraz ich opiekunów, związane z obawami przed pandemią koronawirusa, tegoroczna edycja Festiwalu Piosenek Eleni "Po słonecznej stronie życia" zostanie przeprowadzona w formule online.

Do 10 września uczniowie ze szkół powiatu dzierżoniowskiego mogli przesyłać swoje prace na konkurs Towarzystwa Przyjaciół Bielawy. Zadaniem było uchwycenie miejsca w Bielawie do wyboru poprzez zdjęcie, pracę plastyczną lub graficzną.

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na Europejskie Dni Dziedzictwa 2021. Szczegóły na zamieszczonym afiszu.

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Miasto Bielawa zapraszają Państwa na kolejne obchody „Święta Piernika”. Szczegóły na zamieszczonym afiszu.

STYPENDIA - SLIDER INFORMACYJNY
Stypendium artystyczne Burmistrza Miasta Bielawa to świadczenie wspierające osoby zajmujące się twórczością artystyczną. Jest wyrazem uznania dla osiągnięć kandydata na stypendystę oraz formą wsparcia dalszego rozwoju artystycznego. Stypendium ma...