Drukuj
Kategoria: Wiadomości
Odsłony: 116
Uczestniczki kursu podczas wykonywania manicure
21 stycznia końca dobiegł kurs "Stylizacja paznokci" dla sześciu uczestniczek projektu "Rzemieślnicy górą" - uczennic Zespołu Szkół CRR w Bielawie – Agaty Masalskiej, Aleksandry Kruk, Darii Kasprzak, Weroniki Kazek, Sary Filozof i Oliwii Piątek.

 

Dziewczęta od 10 grudnia 2020 roku w ciągu trzydziestogodzinnego kursu szkoliły się pod czujnym okiem specjalistki ds stylizacji paznokci Aleksandry Bieniady z Wrocławia, nie tylko teoretycznie, ale przede wszystkim praktycznie, wykonując liczne zabiegi na dłoniach i paznokciach. Kurs zakończył się dwuetapowym egzaminem zewnętrznym przeprowadzonym przez dyplomowaną specjalistkę ds stylizacji paznokci z Lublina - Ewę Pliszkę - część teoretyczna i część praktyczna.

Celem kursu było przekazanie naszym uczestniczkom umiejętności wykonywania profesjonalnego manicure i przygotowanie do zawodu manicurzystki. Pozytywny wynik egzaminu (uzyskany wynik 55% z części teoretycznej oraz 75% z części praktycznej) wiąże się z wydaniem certyfikatu VCC i uzyskaniem kwalifikacji. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom kursu.

 Katarzyna Wierzbicka
/-/Dyrektor Biura Cechu

Uczestniczki kursu podczas wykonywania manicureUczestniczki kursu podczas wykonywania manicure


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj