Drukuj
Kategoria: Wiadomości
Odsłony: 3140
W piątek 31 lipca odbyło się uroczyste zakończenie pracy pierwszej dwudziestoosobowej grupy młodzieży w wieku od 16 do 20 lat pracującej w ramach projektu „Bezpieczne wakacje”. Wakacyjne zatrudnienie młodzieży realizowane jest dzięki finansowemu wsparciu Gminy Bielawa, a odbywa się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bielawie.

Młodzież pod opieką Pani Justyny Stawiarskiej przez cały miesiąc wykonywała różnego rodzaju prace porządkowe i pomocnicze przy organizacji imprez plenerowych. Za wykonaną pracę oprócz otrzymanego wynagrodzenia, młodzi mieli też możliwość skorzystania z bezpłatnych wejść na basen AQARIUS i do siłowni.

W spotkaniu podsumowującym pierwszy etap prac, udział wzięli: Bożena Czech, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Wałbrzychu, Czesław Szewczyk, kierownik działu sportu i obiektu OSIR, Justyna Stawiarska - komendant wakacyjnego hufca oraz Paula Florian - Szymańska - pośrednik pracy. Na zakończenie spotkania najlepszym pracownikom wręczono nagrody ufundowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W dniu 3 sierpnia rozpoczyna pracę kolejna grupa młodzieży.


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj