Drukuj
Kategoria: Wiadomości
Odsłony: 2801
Nowocześnie zaprojektowany, bogaty w informacje i przede wszystkim przyjazny dla użytkowników, tak prezentuje się nowy serwis internetowy www.bielawa.pl.
Zaletą strony jest nie tylko efekt wizualny, ale także łatwy dostęp do najczęściej poszukiwanych treści z takich dziedzin jak: gospodarka, administracja, turystyka, kultura i sport czy ekologia. Pod ręką znajdują się również zakładki dotyczące między innymi: placówek oświatowych, Straży Miejskiej, organizacji pozarządowych, przetargów i ochrony środowiska.

Dużo lepiej prezentuje się część serwisu miasta poświęcona informacjom bieżącym. Została ona podzielona tematycznie na treści opisujące sprawy związane z samorządem, kulturą, sportem, a także z zapowiedziami nadchodzących wydarzeń.


Oprócz tego na www.bielawa.pl znaleźć można materiały wideo, galerie zdjęć, odnośniki do profili miasta na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+, You Tube), jak również dostęp do elektronicznej platformy usług administracji publicznej e-PUAP. Z nowej odsłony serwisu można wygodnie korzystać z urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. Strona jest również przyjazna dla osób niedowidzących.  

Nowa odsłona serwisu funkcjonuje od 3 sierpnia. Wszelkie sugestie i propozycje, które mogłyby ulepszyć pracę strony www.bielawa.pl, można kierować na adres mailowy lmasyk@um.bielawa.pl.
Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj