Informacje o pandemii
Góry Sowie
Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich po raz kolejny wychodzi naprzeciw problemom związanym z branżą turystyczną naszego regionu i dąży do ich skutecznego rozwiązania. W tym celu planowane jest spotkanie, na które Stowarzyszenie zaprasza wszystkie osoby zajmujące się turystyką i otoczeniem turystycznym w naszym regionie. Podczas warsztatów członkowie STGGS zapoznają uczestników z propozycją wspólnego stworzenia Produktu „Góry Sowie”.

Spotkanie odbędzie się 29 czerwca (poniedziałek) o godzinie 16.00 w Sali Widowiskowej Dolnośląskiego Inkubatora Art-Przedsiębiorczości (dawny Teatr Robotniczy) przy ulicy Piastowskiej 19a w Bielawie. Warsztaty poprowadzi dr Tomasz Kołakowski z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, członkowie Zarządu STGGS oraz Ireneusz Rogalski.

Stowarzyszenie prosi o zgłaszanie chęci udziału w warsztatach telefonicznie: 74-645-22-88 , 510-645-401 lub mailowo: inkubator@barl-bielawa.pl.