Informacje o pandemii
Laureaci na podium
W minioną sobotę tj. 21 listopada nasze zawodniczki SKT TIGER z sekcji Bielawa wzięły udział w turnieju Kickboxingu Polish Fighter Kids 5 w Szczecinie.

 

Na zawody zjechało się 28 klubów z całej Polski, a o laur zwycięstwa rywalizowało 216 zawodników i zawodniczek. Nasz klub reprezentowały Kaja Kucharczyk oraz Julia Musiałek. Ich udział był poprzedzony ciężkim przygotowaniem, trenowały 4 razy w tygodniu, co pozwoliło podnieść ich sportową formę. Niestety duża presja i młody wiek nie pomogły Kai Kucharczyk stanąć na podium i nie zdołała spełnić własnych wysokich ambicji.

Julia Musiałek po wygranych kilku pojedynkach została najlepszą zawodniczką w swojej kategorii. W walce finałowej swoją skutecznością akcji bokserskich zyskała uznanie organizatora, który wyróżnił ją i nagrodził za spektakularną walkę.

Zawodniczkom życzymy dalszych sukcesów !
Podziękowania dla trenera Damiana Jagodnickiego za przygotowanie dziewczyn oraz organizację wyjazdu ! Podziękowania dla firmy VENTI za wsparcie !

 


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj