Drukuj
Kategoria: Kultura
Odsłony: 528
Postacie z legend w teledysku: Sowa, Krasnal, Smok - zdjęcie
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, odbyła się premiera teledysku, realizowanego podczas ferii zimowych w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki. Mowa o teledysku pn. "DRZWI DO LEGEND I PRZYGODY", będącym nawiązaniem do projektu "SIEĆ W DOMU".

Działania w ramach projektu to efekt pozyskanych w minionym roku środków zewnętrznych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, na stworzenie internetowej platformy teatralnej. W takiej platformie, znaleźć będzie można "pełny pakiet" do realizacji przedstawień teatralnych - na podstawie legend z okolic Bielawy i Gór Sowich.

Piosenka mówi o tym, że nasza historia i przekazy ludowe, dają nam możliwość wzięcia udziału w prawdziwej przygodzie, odkrywaniu nowych emocji i wrażeń, dając przy tym dużo radości.  Zdjęcia do teledysku realizowane były w pełnym reżimie sanitarnym.
Tekst napisała Katarzyna Strojny, muzykę skomponował Ireneusz Lutz i Miguel Fonseca, śpiewa Alicja Hordyj. Zapraszamy do oglądania teledysku na kanale Youtube MOKIS, pod hasłem: Drzwi do legend i przygody - piosenka tytułowa projektu "Sieć w domu".


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj