Informacje o pandemii
Szanowni Państwo!

1 września 2021 roku roku rusza nowy nabór wniosków do Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw - programu dla grup nieformalnych i samopomocowych oraz młodych organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska!

 

Macie pomysł na działania lokalne? Chcecie zrobić ciekawe wydarzenie? Szukacie sposobu na rozwijanie zainteresowań? Mieszkacie i działacie na terenie Dolnego Śląska? Skorzystajcie z mikrodotacji (młode NGO) lub wsparcia (grupy) na realizację lokalnych przedsięwzięć!

Kwota wnioskowanej mikrodotacji lub wsparcia realizacji lokalnych przedsięwzięć może wynosić minimalnie aż 7000,00 zł, a maksymalnie aż 10 000,00 zł.

Terminy naboru: 1-15 września 2021 roku.

Zachęcamy do zapisania w kalendarzach i zarezerwowanie czasu na dwa spotkania animacyjne (forma online):
2 września 2021 roku | 10.00 - 12.00
spotkanie na platformie ZOOM | link do spotkania: https://us06web.zoom.us/j/83441970300

7 września 2021 roku | 16.00 - 18.00
transmisja na żywo - otwarte spotkanie na profilu FB Programu www.facebook.com/maleinicjatywy

-----

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella" oraz Stowarzyszenie Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych „Tratwa" realizują Program Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw, który skierowany jest do grup nieformalnych i samopomocowych oraz młodych organizacji pozarządowych. Jego celem jest finansowe i merytoryczne wsparcie lokalnych działań, realizowanych na terenie Dolnego Śląska dla i przez jego mieszkańców.

Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Operacyjnego NOWEFIO - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2020-2030

--

Oprac.: Marta Michałowska
koordynator projektów

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych
Ul. Hugona Kołłątaja 31/1-2
50-004 Wrocław

Afisz z informacjami na temat naboruAfisz z informacjami na temat naboru


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj