Informacje o pandemii
W sobotę 29 maja z okazji Światowego Dnia Inwalidy odbyło się spotkanie okolicznościowe członków zarządu bielawskiego oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Z ramienia gminy Bielawa, na uroczystości obecni byli: przewodniczący Rady Miejskiej Bielawy Ryszard Dźwiniel, kierownik Referatu Spraw Społecznych i Działalności Gospodarczej Beata Jagieła-Pastuszka oraz rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Bielawie Kamila Adamska.

Podczas uroczystości, przewodniczący przekazał seniorom życzenia zdrowia, pogody ducha oraz niegasnącej aktywności w życiu społeczności lokalnej.
Tego typu spotkania odbywają się rokrocznie i są swego rodzaju formą integracji, a także okazją do upamiętnienia wspomnianego dnia.