Vytisknout
Kategorie: Wiadomości
Zobrazení: 21823

Mamy dobrą informację dla mieszkańców lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W Bielawie powstanie bowiem siłownia plenerowa, która zlokalizowana będzie w dolnej części miasta przy ulicy Żeromskiego (naprzeciwko Zespołu Szkół Społecznych).

Strefa fitness wybudowana zostanie tuż obok placu zabaw, tak więc rodzice lub dziadkowie będą mogli swoje pociechy obserwować korzystając z siłowni. Otwarcie nowej atrakcji planowane jest jesienią tego roku.


Nowa strefa sportowej rekreacji uzupełni ofertę siłowni plenerowych w Bielawie. Podobne miejsca z powodzeniem funkcjonują już w Parku Miejskim oraz w sąsiedztwie bielawskiego jeziora. Dzięki temu mieszkańcy wszystkich części miasta będą mieli do dyspozycji siłownię "pod chmurką". Trzeba pamiętać, że zdrowy i aktywny styl życia cieszy się niesłabnącą popularnością. Kolejna możliwość bezpłatnego korzystania z urządzeń do ćwiczeń, pozwoli więc większej grupie mieszkańców czynnie uprawiać lub zacząć przygodę ze sportem, do czego serdecznie zachęcamy.

 


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj