Vytisknout
Kategorie: Wiadomości
Zobrazení: 4058
Na nowej stronie internetowej Bielawy znajdują się nie tylko praktyczne informacje z wielu dziedzin, ale także nowe rozwiązania przygotowane specjalnie z myślą o mieszkańcach zaangażowanych w życie naszego miasta. Jednym z nich jest Giełda Pomysłów, którą znaleźć można w zakładce Urząd Miejski.

Jest to miejsce, w którym każdy może podzielić się własnymi pomysłami na rozwój Bielawy, jej promocję czy wykorzystanie potencjału inwestycyjnego miasta. Zapraszamy więc wszystkich do udziału w internetowej burzy mózgów i dyskusji na temat przyszłości Bielawy.

GIEŁDA POMYSŁÓW>>


Giełda Pomysłów powstała z inicjatywy władz miasta, dla których jest priorytetem, aby realizowane w przyszłości inwestycje odpowiadały społecznemu zapotrzebowaniu. Giełda Pomysłów to drugi obok Budżetu Obywatelskiego mechanizm wprowadzony w tym roku, którego celem jest polepszenie dialogu z mieszkańcami.

W związku z tym, że obecnie miasto przygotowuje się do opracowania koncepcji funkcjonowania i zagospodarowania zbiornika „Sudety”, Góry Parkowej i Łysej Góry, czekamy w szczególności na pomysły dotyczące turystycznego wykorzystania wspomnianych miejsc.

Oczywiście gorąco zachęcamy do stałej dyskusji na wiele innych tematów w Giełdzie Pomysłów.
Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj