•  
  •  
W sobotę 19 stycznia o godzinie 12.00, zapraszamy mieszkańców i wszystkich tych, którzy chcieliby oddać hołd zmarłemu prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi na Plac Wolności w Bielawie. Symboliczny znicz, ku pamięci zmarłego, można będzie zapalić obok tablicy upamiętniającej Bunt Tkaczy.

Bielawa Miasto łączy się w żałobie! Poniżej publikujemy Zarządzenie w sprawie ogłoszenia żałoby na terenie Bielawy, w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza.

W piątek 11 stycznia br. w godzinach wieczornych Straż Miejska Bielawy została telefonicznie powiadomiona o prawdopodobnej kradzieży prądu przy ul. Brzeżnej w Bielawie na szkodę MZBM. Na miejsce udał się patrol, który ujawnił fakt kradzież energii elektrycznej.

W piątek 11 stycznia burmistrz Andrzej Hordyj uczestniczył w Noworocznym Spotkaniu Biznesu w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. Organizowane od kilku lat spotkania przedsiębiorców są okazją do dyskusji o rozwoju gospodarczym, nowych miejscach pracy i o przyszłości.

W każdy piątek, do 2 lutego, pracownicy ZGK Bielawa sp.z.o o. przy współpracy z Referatem Ochrony Środowiska odbierają spod pojemników na śmieci, poświąteczne, żywe choinki. Drzewko najlepiej wystawić w przeddzień odbioru (czwartek) i poinformować o tym ZGK Bielawa sp.z.o o. pod nr telefonu: 74 833 49 31 lub referat merytoryczny: 748328757.