19 stycznia "KS Bielawianka Bester Bielawa" zaprasza na mecz 16 kolejki II ligi siatkówki mężczyzn. Tym razem rywalem drużyny będzie drużyna MKST Astra Nowa Sól. Szczegóły na zamieszczonym plakacie.

Ostatnia niedziela była kolejnym dniem zmagań naszych małych piłkarzy z rocznika 2011. Tym razem gościliśmy w Legnicy, biorąc udział w turnieju JAKO CUP. Zmagania z innymi zespołami jak zawsze kosztowały nas sporo energii i pracy zespołowej, ale w końcu pojechaliśmy tam, żeby pokazać, że „7” Bielawa potrafi sięgać wysoko! Rozegraliśmy sześć meczów, z czego pięć wygraliśmy i tylko jeden przegraliśmy. W turnieju uplasowaliśmy się na 2 miejscu, dzięki czemu kwalifikujemy się do rozgrywek finałowych, które odbędą się we Wrocławiu.
W dniach 15-16 lutego zapraszamy na II Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy o Puchar Burmistrza Miasta Bielawa. Poniżej prezentujemy program zawodów. Serdecznie zapraszamy!

11 stycznia 2019 r. w Brnie odbyły się międzynarodowe mistrzostwa tańca sportowego - "Take The Lead 7". Grzegorz Gniwecki oraz Mateusz Magusiak z BWA Breakers, po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni i zdominowali Mistrzostwa w Czechach.

UKS Bielawianka w dniach 11-13 stycznia 2019 brała udział w finalach Mistrzostw Polski w futsalu, ktore rozgrywane były w Białymstoku. Cały wyjazd do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania. Duża odległość oraz koszty z tym związane mogły wykluczyć udział Bielawianek w rozgrywkach. Z pomocą i wsparciem wyszli włodarze Miasta Bielawy. Dzięki empatii pracowników Urzędu Miasta mogliśmy wziąć udział w tych prestiżowych rozgrywkach.