Plakat promujący XVI Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pływaniu Kategorii Masters
W dniach 27 - 28 kwietnia na Pływalni "Aquarius", Miasto Bielawa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji organizują zawody pływackie pn. „XVI Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pływaniu w Kategorii Masters". Basen sportowy będzie zarezerwowany.
Za utrudnienia przepraszamy!

Zwycięskie podium
13 kwietnia w Wałbrzychu zawodnicy Bielawianki, wystartowali w zawodach zapaśniczych w stylu klasycznym  z udziałem 14 innych klubów.

Zawodnicy ZKS Bielawianka Bielawa
13 kwietnia (sobota) w Smolcu odbyły się otwarte mistrzostwa powiatu Wrocławskiego. Najmłodsi zawodnicy Bielawianki wywalczyli II miejsce drużynowo, co daje nam powód do dumy. Wystartowało 7 dziewcząt oraz 7 chłopców.

Zwycięskie podium mistrzostw
13 kwietnia w Sieradzu odbyły się Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej Dzieci i Młodzików w zapasach. Młodzicy (ur.2005-2007) oraz dzieci (ur. 2008 i młodsi) startowali w stylu wolnym.

"Złote Piony" u burmistrza Andrzeja Hordyja
W środę 10 kwietnia burmistrz Bielawy Andrzej Hordyj gościł trenerów, rodziców oraz zawodników Stowarzyszenia „Złote Piony”, którzy w ostatnim czasie osiągnęli wiele wyjątkowych sukcesów na arenie ogólnopolskiej w warcabach stupolowych.