•  
  •  
Bezpieczne Sudeckie Żagle
W ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” oraz działań prewencyjnych pn. „Bezpieczne wakacje” funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bielawie uczestniczyli w rozpoczęciu sezonu na terenie jeziora bielawskiego w imprezie...

Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielawie prowadzi nabór na pracownika socjalnego.

KRWIODAWCY Z SHDK RP MIEJSKIEGO KLUBU HDK GOŚĆMI W BYTOMIU
22 czerwca dwuosobowa delegacja ze SHDK RP Miejskiego Klubu HDK w Bielawie w składzie Danuta Szostek Prezes klubu oraz Janusz Szostek członek Rady klubu uczestniczyli w Jubileuszu 50 lat Klubu HDK  ,,GÓRNIK ,, w Bytomiu.

Laureaci konkursu
Uczniowie z Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie nie zwalniają tempa – Filip Cudejko i Patryk Rusin z kl. I o kierunku technik mechanik wzięli udział w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Technicznego „Top-Mechanik-Operator”.

Plakat promujący spotkanie autorskie z Jakubem Bielawskim
26 czerwca (środa), o godz. 17.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielawie odbędzie się spotkanie autorskie z Jakubem Bielawskim. Autor pochodzi z Dzierżoniowa, jak sam mówi „wychował się w cieniu Gór Sowich”.

IV Wędrówka po Bielawie
16 czerwca 2019 r. odbyła się czwarta, w sezonie 2019, Wędrówka ulicami miasta. Wycieczka rozpoczęła się o godz. 11.00 z przystanku autobusowego przy ul. Leśnej. Wędrówkę poprowadził dr Rafał Brzeziński.