•  
  •  
Od stycznia br. gmina Bielawa realizuje projekt pn.„Szkolny Klub Sportowy”, który skierowany jest do uczniów szkół bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego  w danej szkole.

Miasto Bielawa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na półkolonie letnie. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, wyżywienie (śniadanie i obiad), dobrą zabawę, a także aktywny wypoczynek. Szczegóły na plakacie.

W stolicy Dolnego Śląska po raz 11 rozpoczęła się Wrocławska Olimpiada Młodzieży. 12 i 13 maja rywalizację w ramach tej imprezy, rozpoczęło prawie 600 lekkoatletów, z 8 województw. 

UKS „SIÓDEMKA” BIELAWA BEZKONKURENCYJNA WE WROCŁAWIU!

W minioną sobotę, 12 maja, piłkarze UKS SIÓDEMKA BIELAWA z rocznika 2009 po raz kolejny gościli we Wrocławiu. Do współzawodnictwa zaprosił nas tym razem FC WROCŁAW ACADEMY główny organizator turnieju.

W sobotę 12 maja nad Jeziorem Bielawskim odbyła się meta III odcinku ogólnopolskiego wyścigu pod nazwą Grody Piastowskie. Wydarzeniu towarzyszyło szereg atrakcji. Tego dnia można było bowiem bezpłatnie spróbować swoich sił na  wakeboardzie, wypożyczyć kajak lub rower wodny.